Lokalizacja

niepowtarzalna i reprezentacyjna

Niepowtarzalna i reprezentacyjna lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Starego Miasta jest jedną z największych zalet Centropolis.
 
Inwestycja Centropolis zlokalizowana jest przy ulicy Szosa Chełmińska i Bawarczyków – w miejscu tworzącym specyficzną enklawę ciszy i spokoju w śródmieściu.

Aby dotrzeć na toruńską Starówkę wystarczy krótki spacer. Liczne restauracje, klimatyczne knajpki, sklepy i butiki – to wszystko w zasięgu ręki dla mieszkańców Centropolis

Znakomita lokalizacja w samym centrum miasta to nie tylko bliskość Starego Miasta.

Taka lokalizacja bardzo ułatwia codzienne życie dla całej rodziny i pozwala zaoszczędzić na czasie i kosztach transportu. Wyjątkowo dobrze rozwinięta komunikacja to kolejna zaleta tej lokalizacji.

W okolicy znajduje się szereg instytucji i budynków użyteczności publicznej z których korzystamy codziennie np. Urząd Miasta, Urząd Marszałkowski, Urząd Skarbowy, Miejska Przychodnia Specjalistyczna, kilka wydziałów Uniwersytetu, wiele banków, sklepów oraz targowisko miejskie.

Nie zabraknie także miejsc do spędzania wolnego czasu: Cinema City, Centrum Handlowe (w planach), lodowisko, hala sportowa.